Preskočiť na obsah

Rekonštrukcia a modernizácia kancelárskych priestorov

Ako na rekonštrukciu kancelárie

Pokiaľ vo vašej firme dôjde k situácii, že existujúce kancelárske priestory už nevyhovujú, je potrebné zvážiť rekonštrukciu kancelárie. Samotná rekonštrukcia kancelárie je náročný proces, ktorý sa nezaobíde bez dávkami trpezlivosti a znášanie nepohodlie. Hlavne pri prvej fáze rekonštrukcie kancelárie – búranie starých múrov a častí a výstavba a murovanie častí nových – je nepríjemná vďaka zvýšenému prachu a prievanu. Pri vhodnom naplánovaní rekonštrukcie kancelárie možno všetko zvládnuť.

Pri plánovaní rekonštrukcie kancelárie je vhodné dopredu myslieť na to, aký kancelársky nábytok bude rozmiestnený v novej kancelrii. Práve pre nevyhovujúce priestor v kancelárii sa rekonštrukcia vykonáva, je preto nutné sa na túto novú kanclář náležite pripraviť.

Ako najlepšie rozmiestniť kancelársky nábytok

Rozmiestňovanie kancelárskeho nábytku je náročný proces, ktorý vyžaduje priestorovú predstavivosť a fantáziu. Pri plánovaní rozmiestnenie jednotlivých kusov kancelárskeho nábytku je treba myslieť na to, kadiaľ sa bude pracovník kancelárie pohybovať pri bežných pracovných úkonoch. V ceste by mu nemal prekážať žiadny kus nábytku alebo by ho nemal obchádzať príliš často.

Dôležité je tiež, kde budú v kancelárii umiestnené rôzne kancelárske stoličky, kreslá a konferenčné stolíky a stolčeky. Okolo nich by malo byt dostatok miesta pre pokojnú a spokojnú prácu v kancelárii.

Dobre ergonomicky usporiadaná kancelária je dôležitá, len pre túto efektívnosť je dobré celú rekonštrukciu podstúpiť. Pri starostlivom naplánovanie rozmiestnenie kancelárskeho nábytku bude vaša námaha s rekonštrukciou kancelárie odmenená dobrým pocitom z zrekonštruovanej kancelárie a optimálnym pracovným výkonom. A nový kancelársky nábytok vám nebude prekážať ako ten starý.

Spoločnosť RENOVATIO s.r.o. Vám ponúka nasledovné služby.

– realizácia sadrokartónových podhľadov, stropného osvetlenia, led panelov a led svietidiel

– stierkovanie stien

– maľovanie stien

– tapetovanie stien

– pokládka parkiet, plávajúcej podlahy, kobercov

– pokládka dlažby

– pokládka obkladu

Translate »